„Panteri“ si víťazstvom nad rezervou Slovana upevnili šiestu priečku

V stredu bol na programe len jeden zápas TIPOS Slovenskej hokejovej ligy. Považská Bystrica si v dohrávke 33. kola poradila s rezervou Slovana 3:1.

TIPOS Slovenská hokejová liga - 33. kolo

HK ´95 Považská Bystrica – Modré krídla Slovan 3:1 (0:0, 2:1, 1:1)

Góly: 24. Drevenák (J. Zlocha, Surán), 40. J. Zlocha (Lušňák, Turian), 50. Rufati – 30. Urbánek (Fatul, Chalupa)
Rozhodovali: Smrek, Valach – Wolf, Pribula, strely: 39:34, vylúčení: 5:7, presilovky: 1:0, oslabenia: 1:0, 103 divákov.

Považská Bystrica: Lackovič – Zaťko, Ďurkech, Surán, Turian, Duran, Kukos, Dvonč, Omelka – Hrušík, Pšurný, Jakubec – Drevenák, J. Zlocha, Lušňák – Urbánek, Rufati, Švantner – Murtazin, Ligas, Vlčinskij

Slovan: Hlavaj – Demo, Žabka, Škultéty, Verčík, Mrva, Fatul, Hauser, Parobek – Klučiar, Géci, Danišovský – Šotek, Urbánek, Chalupa – Škvarek, A. Bezák, J. Uram – Petriska, Trubač, Danielčák

Prvý gól padol až v 24. minúte, v presilovke sa presadil Drevenák. V 30. minúte vyrovnal na 1:1 Urbánek, ale ešte do druhej sirény prinavrátil vedenie domácim Ján Zlocha. Tretia tretina priniesla snahu Modrých krídiel o vyrovnanie, v 50. minúte však inkasovali tretí gól vo vlastnej presilovej hre. Považská Bystrica sa po poslednom zaváhaní dočkala víťazstva, naopak Slovan ešte po návrate do súťažného kolotoča nezískal v troch zápasoch ani bod.