Konfrontácia pohárových semifinalistov pre Žilinu

HK Levice – Vlci Žilina 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)

Góly: 42. Leščenko (Šakvorostov) – 33. Varga (Melcher, Pacalaj), 48. Melcher (Hovorka, Tibenský), 60. Varga (Koyš). Rozhodovali: Adamec, Konc st. – Haringa, Kollár; strely: 29:35; vylúčení: 2:4; presilovky: 0:0; oslabenia: 0:1; 250 divákov.

Levice: Nagy – Novák, Štefanka, Rais, Šiškov, Lauro, Korenko, Gaško, Socha – Zahradník, Ri. Huna, Ró. Huna – Vorobjev, Šakvorostov, Leščenko – Suľovský, Král, Volko – Pohl, Tužinský, Petrík

Žilina: Tomek – Sloboda, Šidlík, Růžička, Pišoja, Nahálka, Pacalaj, Hajas, Lopušan – Kluka, Mráz, Varga – Koyš, Halama, Krajč – Melcher, Tibenský, Hovorka – Macek, Bečka, Jakubík

Report zaslal klub HK Levice:

Prvú polovicu stretnutia prebiehalo gólové ticho, ktoré prelomil žilinský “vlk“ s číslom 73 Varga počas oslabenia. Do tretej tretiny “levy“ vstúpili správnou nohou. Po minúte a pól vyrovnal Leščenko po prihrávke Šakvorostova a vrátil Levice späť do hry. Žilina naďalej pokračovala vo svojej hre. Melcher po dorážke poslal puk za levickú bránkovú čiaru a zvýšil vedenie hostí na 1:2. Po nedorozumení domácich hráčov sa Koyš zmocnil puku, našiel Vargu, ktorý prekonal levického brankára a pripísal si druhý gól v dnešnom zápase. Stretnutie skončilo 1:3.