Krutá stopka bodovej šnúry. Žilina nadelila Modrým krídlam sedmičku

VLCI Žilina - Modré krídla Slovan 7:1 (2:1, 5:0, 0:0)
3. Šidlík (Lopušan), 9. Varga (Pacalaj), 23. Krajč (Varga), 28. Mráz (Macek, Rúžička), 29. Bečka (Kluka, Nahálka), 37. Lopušan (Jakubík), 38. Hovorka (Mráz, Macek) – 2. Dej (Fetkovič). Rozhodovali: Novák, Kocúr - Bezák, Beniač, vylúčení: 4:5, presilovky a oslabenia:0:0, 315 diávkov

Žilina: Romančík - Šidlík, J. Nahálka, Růžička, Pacalaj, A. Sloboda, Pišoja, Hudec, Hajas – Kluka, Bečka, R. Varga – Macek, Mráz, Hovorka – Melcher, Tibenský, Krajč – Jakubík, Dudáš, Lopušan.

Modré Krídla Slovan: Noskovič -  Demo, Žabka, Myšiak, Hauser, Mrva, Březák, Lopuchovský – R. Kukumberg ml., R. Petráš, Ožvald – Fetkovič, F. Dej, Múčka – Klučiar, Polák, Trubač – Bubica, Olos.

Report zaslal klub Vlci Žilina:

Mužstvu Modré krídla Slovan sa podarilo zaskočiť domácich hráčov, keď po minúte a piatich sekundách hry otvoril behkendom skóre Dej. Čoskoro však prišla žilinská odpoveď a to hneď dvojnásobná. Najskôr sa ujala Šidlíkova strela od modrej a v ďalšom priebehu tretiny po Pacalajovej dlhej prihrávke úspešne zakončil Varga. V 23. minúte platilo nedáš-dostaneš. Hostia nevyužili prečíslenie a z následného protiútoku sa presadil Krajč. Naštartoval tým dvadsaťminútovku bohatú na góly, postupne sa totiž do streleckej listiny zapísali Mráz, Bečka, Lopušan a Hovorka. V záverečnej časti hry si „vlci" postrážili pohodlný náskok a tri body zo stretnutia 20. kola zostali v Žiline.