Martin rozhodol v druhom dejstve. Tyczynski s hetrikom primárnych asistencií

HK VITAR Martin – HK Brezno Knights 4:1 (1:1, 3:0, 0:0)

Góly: 2. Juščák (Toma) 28. Sokoli (Tyczynski, Dírer) 30. Dvořák (Tyczynski) 35. Poliaček (Tyczynski, Paulíny)  – 17. Bíreš (Oško, Frídel). Rozhodovali: Smrek, Tornay – Kováčik, Beniač, strely: 29:32, vylúčení: 4:3, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 503 divákov

Martin: Glosár – Dvořák, Charvát, Krempaský, Lavička, Semaňák, Petran, Siakeľ, J. Nemec – Poliaček, Tyczynski, Paulíny – Sokoli, Dírer, Tiainen – Nauš, Toma, Juščák – Stanček, Sleziak, Ďurina

Brezno: Andrisík – Biro, Frídel, Ganz, Luža, Zubák, Kuboš, Korytko, Rákoš – Bíreš, Oško, G. Olejník – Jasenec, Sammalisto, Huhdanpää – L. Olejník, Thomka, Surový – Hojo, Fungáč, Melcher

Report zaslal klub HK Vitar Martin:

Pred začiatkom stretnutia si domáci uctili pamiatku športového fotografa Ľudovíta Lettricha, ktorý nás v lete nečakane opustil, slávnostným otvorením jeho stálej výstavy a hromadným potleskom. Prvá tretina patrila herne domácim, hoci skončila nerozhodne 1:1. „Rytieri" nevyužili množstvo šancí, no hrozilo aj dobre hrajúce Brezno. V druhej tretine zahodené šance z prvého dejstva Martinčanov mrzieť nemuseli, keďže strelili Breznu tri nádherné kúsky. V treťom dejstve patrila hra hosťom, no domáci si výhru ustrážili a aspoň čiastočne tak odčinili domácu prehru so Žiarom n. H.