Prešov nezvládol ani druhý zápas v Leviciach a je krok od vypadnutia

Vo štvrtom barážovom zápase o St. Nicolaus 1. Hokejovú ligu šli ako prví do vedenia hostia z Prešova. Domáci Levičania hnaní opäť takmer dvojtisícovou návštevou však otočili nepriaznivé skóre už v úvode druhej tretiny. O víťazstve napokon rozhodli Levice až necelých päť minút pred koncom a barážovú sériu vedú už 3:1. V utorok na zvolenskom ľade budú mať levickí hokejisti postupový mečbal.

4. kolo baráže o St. Nicolaus 1. Hokejovú ligu

HK Levice - HC Prešov 4:2 (1:1, 1:0, 2:1) STAV SÉRIE 3:1

Góly: 18. Dobrý (Mihalík, Kohút), 23. König (Bujanov, Šramaty), 56. Šramaty, 60. Mihalík – 11. Pucher (Iždinský, Hrabčák), 52. Hrabčák. Strely: 41:21. Vylúčenia: 6:7 na 2 min, navyše Krajč 10 min. OT za nešportové správanie sa. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0. Rozhodcovia: Druga, Bachúrik – Hanko, Stankovič. Diváci: 1950

Levice: Sklenár – Kuzma, Školník, Kohút, Milo, Bujanov, Bačkor, Kasana – Bogoslovsky, Štefanka, Tužinský – Dobrý, Mihálik, D. Novák – König, Šramaty, Káčer – Moravský.

Prešov: Kožiak – Krajč, Zavalňuk, Hajda, Matejovie, Voitcekh, Pucher ml., Kamenev – Pulščák, Pucher, Ľupták – Iždinský, Stena, Lamač – Hrabčák, Kiča, Španko.