Tretie predĺženie Skalice a Modrých krídel v sezóne, Humenné otočilo duel v Leviciach

Aktuálne v štyroch tímoch TIPOS Slovenskej Hokejovej ligy šarapatí koronavírus, a tak napokon len dva zápasy z nedeľňajšieho 34. kola sa odohrali v riadne naplánovanom termíne. Skalica znova pred veľmi slušnou diváckou návštevou nestačila po predĺžení na Modré krídla. Už tretí vzájomný zápas týchto súperov dospel až do predĺženia a druhýkrát v rade sa v ňom radovali bratislavskí hokejisti. Levičania zase v treťom dueli po sebe viedli, avšak ani tentoraz ho nedotiahli do úspešného konca, pretože hostia z Humenného zvrátili stav v poslednej tretine.

TIPOS Slovenská hokejová liga – 34. kolo

HK iClinic Skalica Modré krídla Slovan 1:2 pp (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)

Góly: 13. Galimov (Dziošvili) – 29. Urbánek (Chalupka, Žabka), 62. Urbánek. Rozhodovali: Píšťanský, Vido – Drblík, Nosek. Strely: 32:23, vylúčení: 6:4, presilovky: 0:1, oslabenia: 1:0, 713 divákov

Skalica: Borák – Arbuzov, Horváth, Janík, Kadlečík, Hílek, Vidovič, Zaňát, Rajčák – Štumpf, Dziošvili, Hujsa – Šátek, Jaša, Galimov – Kotzman, Včelka, Janáč – Kotvan, Kuba, Šišolák.

Modré krídla: Hlavaj – Žabka, Hauser, Verčík, Škultéty, Mrva, Fatul, Marko – Chalupa, Urbánek, Šotek – Uram, Bezák, Danišovský – Škvarek, Petráš R., Petriska – Lukošik, Lepskii, Kukumberg.

HK Levice – HC 19 Humenné 1:2 (0:0, 1:0, 0:2)

Góly: 32. Gračev (Huna Ri., Vorobjev) – 44. Borov (Lačný), 52. Krajňák (Lačný, Borov). Rozhodovali: Valachovič, Adamec – Haringa, Kollár. Strely: 25:28, vylúčení: 4:7, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 150 divákov

Levice: Beržinec – Pastucha, Štefanka, Šeliga, Škibtan, Homer, Socha, Zubák, Valente – Gračev, Vorobjev, Huna Ri. – Suľovský, Svitana, Olejník L. – Piačka, Matoušek, Adámik – Dzivjak, Uhnák, Valigura.

Humenné: Rabčan – Ivanov, Novota, Markuš, Chovan, Kaščák, Pichnarčík – Veličkin, Šimčák, Solomončak – Borov, Krajňák, Lačný – Hvila, Markuš, Frič – Kismatulin, Farkaš, Macko.