Víťaznú šnúru lídra pretrhli Levice

HK Levice – HC 19 Humenné 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)

Góly: 14. Volko (Ró. Huna, Novák), 24. Ró. Huna (Volko, Zahradník) – 49. Ščurko (Ťavoda). Rozhodovali: Výleta, Valachovič – Ščurka, Orolin; strely: 30:32; vylúčení: 6:4 (navyše: Zahradník 5+DKZ za napadnutie zozadu); presilovky: 2:0; oslabenia: 0:0; 250 divákov.

Levice: Nagy – Novák, Štefanka, Rais, Šiškov, Drápal, Korenko, Lauro, Socha – Zahradník, Suľovský, Volko – Vorobjev, Šakvorostov, Leščenko – Smidžár, Ró. Huna, Pohl – Gubo, Tužinský, Petrík

Humenné: Krasanovský – Jacko, Lenďák, Ťavoda, Novický, Fereta, Kmec – Vaško, Vrábeľ, Safaralejev – Ragan, Krajňák, Horvát – Lačný, Pulščák, Ščurko – Kiss, Farkaš, Borov

Report zaslal klub HK Levice:

Prvá tretina nám priniesla otvorenie stretnutia Levicami, keď sa gólovo presadil Volko. Na začiatku druhej tretiny bola Leviciam opäť ponúknutá presilová hra, ktorá skončila gólovou radosťou z hokejky Róberta Hunu. V tretine hokejisti z Humenného odohrali 11 minút v početnej výhode, ktorú sa im nepodarilo využiť. Brankár Levíc Nagy podržal svoj tím a nepustil puk za svoj chrbát. Do tretej tretiny domáci nastúpili s pokračujúcou oslabovou hrou, v ktorej však pokračovali disciplinovane. Otvoriť strelecké konto Humenného sa podarilo po prihrávke Ťavodu Ščurkovi, 11. minút pred koncom stretnutia, ktorý poslal puk za bránkovú čiaru pomedzi Nagyové betóny. Dve minúty pred koncom zápasu Humenné vyskúšalo vabank, ktorý nepriniesol zvrátenie stavu a zápas skončil 2:1.