8. kolo, Číslo zápasu 543 ZŠ Martin 409 divákov
JOJ ŠPORT

Indiáni zo Žiaru zaskočili vo večernom TV zápase domáci Martin

HK VITAR Martin – HK MŠK Indian Žiar nad Hronom 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)

Góly: 45. Tiainen (Dírer) – 19. Gašpar (Fekiač, Jakúbek), 55. Pač (Šeliga, Václav). Rozhodovali: Krist, Crman -  Klejna, Bezák; strely: 36:43; vylúčení: 4:6; presilovky: 0:1; oslabenia: 1:0.

Martin: Glosár – Charvát, Dvořák, Lavička, Krempaský, Petran, Semaňák, Nemec, Gracák – Paulíny, Tyczynski, Poliaček – Fafrák, Dírer, Tiainen – Juščák, Toma, Nauš – Siakeľ, Sleziak, Ďurina.

Žiar nad Hronom: Petrík – Gabri, Kobolka, Pač, Hlinka, Lopejský, Šeliga, Čulík – Jakúbek, Fekiač, Kolenič – Václav, Giertl, Kováč – Gašpar, Halama, Magdolen – Brumerčík, Adamčík, Kraut.

Report zaslal klub HK VITAR Martin

Na zápasovom tempe bolo cítiť, že sa hrá neštandardne až od 19:30. Prvá tretina bola veľmi vlažná z oboch strán, no mierne navrch mali hostia, čoho výsledkom bol aj strelený gól v domácej sieti. V druhej tretine mali hráči Martina niekoľko sľubných šancí, no vyrovnanie priniesla až tretina tretia, keď sa trafil legionár Tiainen. Hostia sa však zásluhou presnej trefy kapitána Pača dostali opäť do vedenia, zápas si nakoniec ustrážili a z Martina vezú tri body.