TRO
HK DUKLA Trenčín n.o.
|
5
|
KOO
HC KOŠICE
|
SBM
SLOVAN Bratislava - mládež
|
4
|
POP
HK-ŠKP Poprad
|
ZsZĽH (A, 9. ročník) U 15 / Skupina A | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 10 | 20 |
2 | EC Vienna Tigers | 10 | 15 |
3 | SLOVAN Bratislava - mládež | 10 | 13 |
4 | HK 36 Skalica | 10 | 6 |
4 | HK Gladiators TRNAVA | 10 | 6 |
6 | HOBA Bratislava | 10 | 0 |
ZsZĽH (A, 9. ročník) U 15 / Skupina B | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HC TOPOĽČANY | 8 | 15 |
2 | HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. | 8 | 10 |
3 | MMHK Nitra | 8 | 9 |
4 | HK Iskra Partizánske | 8 | 3 |
5 | ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. | 8 | 3 |
6 | VOĽNO (FREE) | 0 | 0 |
SsZĽH (A, 9. ročník) U 15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MHA MARTIN | 21 | 29 |
2 | HK mesta Zvolen | 21 | 28 |
3 | MsHKM Žilina | 21 | 27 |
4 | HC ‘05 Banská Bystrica | 21 | 26 |
5 | MHk 32 Liptovský Mikuláš | 21 | 26 |
6 | MŠK Púchov | 21 | 22 |
7 | HK Brezno | 21 | 8 |
8 | HC Lučenec | 21 | 2 |
VsZĽH (A, 9. ročník) U 15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK-ŠKP Poprad | 21 | 42 |
2 | P.H.K. Prešov, n.o. | 21 | 32 |
3 | HK Spišská Nová Ves | 21 | 28 |
4 | HC KOŠICE | 21 | 27 |
5 | HK Mládež Michalovce | 21 | 18 |
6 | MHK Bemaco Humenné | 21 | 10 |
7 | Bemaco HC 46 Bardejov | 21 | 9 |
8 | MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV | 21 | 2 |
ZsZĽH - II. časť Nadstavba 1-6, 9. ročník, U 15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 10 | 16 |
2 | SLOVAN Bratislava - mládež | 10 | 13 |
3 | HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. | 10 | 10 |
4 | HC TOPOĽČANY | 10 | 8 |
5 | MMHK Nitra | 10 | 8 |
6 | EC Vienna Tigers | 10 | 5 |
ZsZĽH - II. časť Nadstavba 7-11, 9.ročník, U15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Iskra Partizánske | 8 | 16 |
2 | ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. | 8 | 9 |
3 | HK 36 Skalica | 8 | 8 |
4 | HK Gladiators TRNAVA | 8 | 7 |
5 | HOBA Bratislava | 8 | 0 |
6 | VOĽNO (FREE) | 0 | 0 |
III. časť - nadstavbová sk. "Západ-Stred" (top 4 ZsZĽH + 2 SsZĽH) / U 15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 10 | 20 |
2 | SLOVAN Bratislava - mládež | 10 | 14 |
3 | MsHKM Žilina | 10 | 9 |
4 | HC TOPOĽČANY | 10 | 9 |
5 | HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. | 10 | 6 |
6 | HK mesta Zvolen | 10 | 2 |
II. časť - nadstavbová sk. "Stred - Východ" (top 2 SsZĽH + 4 VsZĽH) / U 15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HC KOŠICE | 10 | 18 |
2 | HK-ŠKP Poprad | 10 | 16 |
3 | MHA MARTIN | 10 | 11 |
4 | P.H.K. Prešov, n.o. | 10 | 9 |
5 | HK Spišská Nová Ves | 10 | 5 |
6 | HC ‘05 Banská Bystrica | 10 | 1 |
ZsZĽH - III. časť / Nadstavba, 5-10, 9.ročník, U15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MMHK Nitra | 10 | 18 |
2 | ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. | 10 | 13 |
3 | HK 36 Skalica | 10 | 12 |
4 | EC Vienna Tigers | 10 | 11 |
5 | HK Gladiators TRNAVA | 10 | 6 |
6 | HOBA Bratislava | 10 | 0 |
SsZĽH - II. časť / Nadstavba, 5-9, 9.ročník, U15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MHk 32 Liptovský Mikuláš | 8 | 12 |
2 | HK Iskra Partizánske | 8 | 11 |
3 | MŠK Púchov | 8 | 9 |
4 | HK Brezno | 8 | 8 |
5 | HC Lučenec | 8 | 0 |
6 | VOĽNO (FREE) | 0 | 0 |
VsZĽH - II. časť / Nadstavba, 5-8, 9.ročník, U15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MHK Bemaco Humenné | 9 | 12 |
2 | HK Mládež Michalovce | 9 | 11 |
3 | MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV | 9 | 8 |
4 | Bemaco HC 46 Bardejov | 9 | 5 |
Majstrovstvá starších žiakov SR 2015 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 3 | 9 |
2 | SLOVAN Bratislava - mládež | 3 | 5 |
3 | HK-ŠKP Poprad | 3 | 4 |
4 | HC KOŠICE | 3 | 0 |
KOSTELNÝ, Jakub | 92,92 |
LIETAVA, Patrik | 92,47 |
HUDEC, Frederik | 91,81 |
BÁTORY, Matej | 91,32 |
ZsZĽH (A, 9. ročník) U 15 / Skupina A | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 10 | 20 |
2 | EC Vienna Tigers | 10 | 15 |
3 | SLOVAN Bratislava - mládež | 10 | 13 |
4 | HK 36 Skalica | 10 | 6 |
4 | HK Gladiators TRNAVA | 10 | 6 |
6 | HOBA Bratislava | 10 | 0 |
ZsZĽH (A, 9. ročník) U 15 / Skupina B | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HC TOPOĽČANY | 8 | 15 |
2 | HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. | 8 | 10 |
3 | MMHK Nitra | 8 | 9 |
4 | HK Iskra Partizánske | 8 | 3 |
5 | ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. | 8 | 3 |
6 | VOĽNO (FREE) | 0 | 0 |
SsZĽH (A, 9. ročník) U 15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MHA MARTIN | 21 | 29 |
2 | HK mesta Zvolen | 21 | 28 |
3 | MsHKM Žilina | 21 | 27 |
4 | HC ‘05 Banská Bystrica | 21 | 26 |
5 | MHk 32 Liptovský Mikuláš | 21 | 26 |
6 | MŠK Púchov | 21 | 22 |
7 | HK Brezno | 21 | 8 |
8 | HC Lučenec | 21 | 2 |
VsZĽH (A, 9. ročník) U 15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK-ŠKP Poprad | 21 | 42 |
2 | P.H.K. Prešov, n.o. | 21 | 32 |
3 | HK Spišská Nová Ves | 21 | 28 |
4 | HC KOŠICE | 21 | 27 |
5 | HK Mládež Michalovce | 21 | 18 |
6 | MHK Bemaco Humenné | 21 | 10 |
7 | Bemaco HC 46 Bardejov | 21 | 9 |
8 | MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV | 21 | 2 |
ZsZĽH - II. časť Nadstavba 1-6, 9. ročník, U 15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 10 | 16 |
2 | SLOVAN Bratislava - mládež | 10 | 13 |
3 | HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. | 10 | 10 |
4 | HC TOPOĽČANY | 10 | 8 |
5 | MMHK Nitra | 10 | 8 |
6 | EC Vienna Tigers | 10 | 5 |
ZsZĽH - II. časť Nadstavba 7-11, 9.ročník, U15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Iskra Partizánske | 8 | 16 |
2 | ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. | 8 | 9 |
3 | HK 36 Skalica | 8 | 8 |
4 | HK Gladiators TRNAVA | 8 | 7 |
5 | HOBA Bratislava | 8 | 0 |
6 | VOĽNO (FREE) | 0 | 0 |
III. časť - nadstavbová sk. "Západ-Stred" (top 4 ZsZĽH + 2 SsZĽH) / U 15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 10 | 20 |
2 | SLOVAN Bratislava - mládež | 10 | 14 |
3 | MsHKM Žilina | 10 | 9 |
4 | HC TOPOĽČANY | 10 | 9 |
5 | HK RUŽINOV ´99 Bratislava, a.s. | 10 | 6 |
6 | HK mesta Zvolen | 10 | 2 |
II. časť - nadstavbová sk. "Stred - Východ" (top 2 SsZĽH + 4 VsZĽH) / U 15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HC KOŠICE | 10 | 18 |
2 | HK-ŠKP Poprad | 10 | 16 |
3 | MHA MARTIN | 10 | 11 |
4 | P.H.K. Prešov, n.o. | 10 | 9 |
5 | HK Spišská Nová Ves | 10 | 5 |
6 | HC ‘05 Banská Bystrica | 10 | 1 |
ZsZĽH - III. časť / Nadstavba, 5-10, 9.ročník, U15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MMHK Nitra | 10 | 18 |
2 | ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. | 10 | 13 |
3 | HK 36 Skalica | 10 | 12 |
4 | EC Vienna Tigers | 10 | 11 |
5 | HK Gladiators TRNAVA | 10 | 6 |
6 | HOBA Bratislava | 10 | 0 |
SsZĽH - II. časť / Nadstavba, 5-9, 9.ročník, U15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MHk 32 Liptovský Mikuláš | 8 | 12 |
2 | HK Iskra Partizánske | 8 | 11 |
3 | MŠK Púchov | 8 | 9 |
4 | HK Brezno | 8 | 8 |
5 | HC Lučenec | 8 | 0 |
6 | VOĽNO (FREE) | 0 | 0 |
VsZĽH - II. časť / Nadstavba, 5-8, 9.ročník, U15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MHK Bemaco Humenné | 9 | 12 |
2 | HK Mládež Michalovce | 9 | 11 |
3 | MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV | 9 | 8 |
4 | Bemaco HC 46 Bardejov | 9 | 5 |
Majstrovstvá starších žiakov SR 2015 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 3 | 9 |
2 | SLOVAN Bratislava - mládež | 3 | 5 |
3 | HK-ŠKP Poprad | 3 | 4 |
4 | HC KOŠICE | 3 | 0 |