Program a výsledky

Streda, 5. Október 2022

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
4:3 sn
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan
0:2
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
2:3 pp
HK Levice HK Levice
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
1:5
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
VLCI Žilina VLCI Žilina
1:0
HC Topoľčany HC Topoľčany
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
3:2 pp
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica

Štvrtok, 6. Október 2022

JOJ ŠPORT Slovensko 18 JOJ ŠPORT Slovensko 18
2:4
HC 19 Humenné HC 19 Humenné

Piatok, 7. Október 2022

HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
2:1
40 min.
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
0:0
20 min.
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
0:0
19 min.
VLCI Žilina VLCI Žilina
HK Levice HK Levice
4:0
20 min.
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
2:1
17 min.
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
2:2
26 min.
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan

Streda, 12. Október 2022

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
18:00
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
18:00
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
18:00
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
VLCI Žilina VLCI Žilina
17:30
HK Levice HK Levice
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
18:00
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
17:00
HC Topoľčany HC Topoľčany

Štvrtok, 13. Október 2022

JOJ ŠPORT Slovensko 18 JOJ ŠPORT Slovensko 18
16:00
VLCI Žilina VLCI Žilina

Piatok, 14. Október 2022

HC Topoľčany HC Topoľčany
18:00
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
18:00
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
18:00
HK Levice HK Levice
VLCI Žilina VLCI Žilina
17:30
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
17:30
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
18:00
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan