Program a výsledky

Streda, 5. Október 2022

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
4:3 sn
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan
0:2
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
2:3 pp
HK Levice HK Levice
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
1:5
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
VLCI Žilina VLCI Žilina
1:0
HC Topoľčany HC Topoľčany
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
3:2 pp
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica

Štvrtok, 6. Október 2022

JOJ ŠPORT Slovensko 18 JOJ ŠPORT Slovensko 18
2:4
HC 19 Humenné HC 19 Humenné

Piatok, 7. Október 2022

HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
17:00
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
18:00
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
18:00
VLCI Žilina VLCI Žilina
HK Levice HK Levice
18:00
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
18:00
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
17:30
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan

Streda, 12. Október 2022

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
18:00
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
18:00
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
18:00
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
VLCI Žilina VLCI Žilina
17:30
HK Levice HK Levice
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
18:00
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
17:00
HC Topoľčany HC Topoľčany

Štvrtok, 13. Október 2022

JOJ ŠPORT Slovensko 18 JOJ ŠPORT Slovensko 18
16:00
VLCI Žilina VLCI Žilina

Piatok, 14. Október 2022

HC Topoľčany HC Topoľčany
18:00
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
18:00
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
18:00
HK Levice HK Levice
VLCI Žilina VLCI Žilina
17:30
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
17:30
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
18:00
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan

Streda, 19. Október 2022

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
18:00
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
18:00
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
17:30
VLCI Žilina VLCI Žilina
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
18:00
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
17:00
HK Levice HK Levice
HC Topoľčany HC Topoľčany
18:00
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica

Štvrtok, 20. Október 2022

JOJ ŠPORT Slovensko 18 JOJ ŠPORT Slovensko 18
16:00
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava

Piatok, 21. Október 2022

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
18:00
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
HK Levice HK Levice
18:00
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
17:00
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
18:00
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan
18:00
VLCI Žilina VLCI Žilina
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
18:00
HK Brezno Knights HK Brezno Knights

Streda, 26. Október 2022

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
18:00
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
VLCI Žilina VLCI Žilina
17:30
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
18:00
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
17:00
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HC Topoľčany HC Topoľčany
18:00
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
18:00
HK Levice HK Levice

Štvrtok, 27. Október 2022

JOJ ŠPORT Slovensko 18 JOJ ŠPORT Slovensko 18
16:00
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan

Piatok, 28. Október 2022

HK Levice HK Levice
18:00
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
18:00
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
17:30
HC Topoľčany HC Topoľčany
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan
18:00
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
18:00
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
18:00
VLCI Žilina VLCI Žilina

Streda, 2. November 2022

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
18:00
VLCI Žilina VLCI Žilina
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
18:00
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
18:00
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan
18:00
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
17:30
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HK Levice HK Levice
18:00
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica

Štvrtok, 3. November 2022

JOJ ŠPORT Slovensko 18 JOJ ŠPORT Slovensko 18
16:00
HK Levice HK Levice

Piatok, 4. November 2022

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
18:00
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
HK Levice HK Levice
18:00
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
18:00
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan
HC Topoľčany HC Topoľčany
18:00
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
17:30
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
VLCI Žilina VLCI Žilina
17:30
HC 19 Humenné HC 19 Humenné

Nedeľa, 13. November 2022

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
17:00
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
17:00
VLCI Žilina VLCI Žilina
HC Topoľčany HC Topoľčany
17:00
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
17:00
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan
17:00
HK Levice HK Levice
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
18:00
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava

Streda, 16. November 2022

HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
17:30
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan
18:00
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
HK Levice HK Levice
18:00
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
18:00
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
HC Topoľčany HC Topoľčany
18:00
VLCI Žilina VLCI Žilina
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
18:00
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica

Štvrtok, 17. November 2022

JOJ ŠPORT Slovensko 18 JOJ ŠPORT Slovensko 18
16:00
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica

Piatok, 18. November 2022

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
18:00
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
HC Topoľčany HC Topoľčany
18:00
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
VLCI Žilina VLCI Žilina
17:30
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
18:00
HK Levice HK Levice
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
18:00
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
18:00
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan

Streda, 23. November 2022

Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan
18:00
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
17:30
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
18:00
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
HK Levice HK Levice
18:00
VLCI Žilina VLCI Žilina
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
18:00
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HC Topoľčany HC Topoľčany
18:00
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica

Štvrtok, 24. November 2022

JOJ ŠPORT Slovensko 18 JOJ ŠPORT Slovensko 18
16:00
HC Topoľčany HC Topoľčany

Piatok, 25. November 2022

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
18:00
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
17:00
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HK Levice HK Levice
18:00
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
18:00
VLCI Žilina VLCI Žilina
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
18:00
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
18:00
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan

Streda, 30. November 2022

HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
18:00
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan
18:00
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
VLCI Žilina VLCI Žilina
17:30
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
18:00
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
HK Levice HK Levice
18:00
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
18:00
HC Topoľčany HC Topoľčany

Štvrtok, 1. December 2022

JOJ ŠPORT Slovensko 18 JOJ ŠPORT Slovensko 18
16:00
HK VITAR Martin HK VITAR Martin

Piatok, 2. December 2022

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
18:00
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HC Topoľčany HC Topoľčany
18:00
HK Levice HK Levice
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
17:30
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
17:30
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
VLCI Žilina VLCI Žilina
17:30
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
18:00
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom

Streda, 7. December 2022

HK Brezno Knights HK Brezno Knights
18:00
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
18:00
VLCI Žilina VLCI Žilina
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan
18:00
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
17:30
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
18:00
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK Levice HK Levice
18:00
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica

Štvrtok, 8. December 2022

JOJ ŠPORT Slovensko 18 JOJ ŠPORT Slovensko 18
16:00
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica

Piatok, 9. December 2022

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
18:00
HK Levice HK Levice
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
18:00
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HC Topoľčany HC Topoľčany
18:00
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
17:00
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
18:00
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
VLCI Žilina VLCI Žilina
17:30
HK Brezno Knights HK Brezno Knights

Nedeľa, 18. December 2022

VLCI Žilina VLCI Žilina
17:00
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
17:00
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
17:00
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
HC Topoľčany HC Topoľčany
17:00
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
17:00
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
18:00
HK Levice HK Levice

Streda, 21. December 2022

TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
18:00
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
17:30
HK Levice HK Levice
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan
18:00
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
18:00
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
18:00
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
18:00
VLCI Žilina VLCI Žilina

Streda, 28. December 2022

HC 19 Humenné HC 19 Humenné
18:00
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
VLCI Žilina VLCI Žilina
17:30
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
HC Topoľčany HC Topoľčany
18:00
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
18:00
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
HK Levice HK Levice
18:00
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
18:00
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava

Piatok, 30. December 2022

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
18:00
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
18:00
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
18:00
HK Levice HK Levice
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
18:00
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
VLCI Žilina VLCI Žilina
17:30
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
17:00
HC 19 Humenné HC 19 Humenné

Streda, 4. Január 2023

HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
17:00
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
18:00
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
18:00
VLCI Žilina VLCI Žilina
HK Levice HK Levice
18:00
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
18:00
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan
17:30
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava

Piatok, 6. Január 2023

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
17:00
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
17:00
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
17:00
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
VLCI Žilina VLCI Žilina
17:00
HK Levice HK Levice
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
17:00
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
17:00
HC Topoľčany HC Topoľčany

Streda, 11. Január 2023

HC Topoľčany HC Topoľčany
18:00
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
18:00
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
18:00
HK Levice HK Levice
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
18:00
VLCI Žilina VLCI Žilina
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
17:30
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan
18:00
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom

Piatok, 13. Január 2023

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
18:00
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
18:00
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan
VLCI Žilina VLCI Žilina
17:30
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
18:00
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
17:00
HK Levice HK Levice
HC Topoľčany HC Topoľčany
18:00
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica

Nedeľa, 15. Január 2023

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
17:00
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
HK Levice HK Levice
17:00
HC Topoľčany HC Topoľčany
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
18:00
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
17:00
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan
17:00
VLCI Žilina VLCI Žilina
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
17:00
HK Brezno Knights HK Brezno Knights

Streda, 18. Január 2023

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
18:00
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
VLCI Žilina VLCI Žilina
17:30
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
18:00
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
17:00
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HC Topoľčany HC Topoľčany
18:00
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
18:00
HK Levice HK Levice

Piatok, 20. Január 2023

HK Levice HK Levice
18:00
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
18:00
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
17:30
HC Topoľčany HC Topoľčany
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan
18:00
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
18:00
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
18:00
VLCI Žilina VLCI Žilina

Streda, 25. Január 2023

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
18:00
VLCI Žilina VLCI Žilina
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
18:00
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
18:00
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
HC Topoľčany HC Topoľčany
18:00
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
17:30
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
18:00
HK Levice HK Levice

Piatok, 27. Január 2023

TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
18:00
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
HK Levice HK Levice
18:00
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
18:00
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan
HC Topoľčany HC Topoľčany
18:00
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
17:00
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
18:00
VLCI Žilina VLCI Žilina

Streda, 1. Február 2023

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
18:00
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
VLCI Žilina VLCI Žilina
17:30
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
18:00
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
18:00
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan
18:00
HK Levice HK Levice
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
17:30
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica

Piatok, 3. Február 2023

HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
17:30
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
18:00
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan
HK Levice HK Levice
18:00
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
18:00
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
HC Topoľčany HC Topoľčany
18:00
VLCI Žilina VLCI Žilina
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
17:00
HC 19 Humenné HC 19 Humenné

Nedeľa, 12. Február 2023

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
17:00
HK ESMERO Skalica HK ESMERO Skalica
HC Topoľčany HC Topoľčany
17:00
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
VLCI Žilina VLCI Žilina
17:00
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
17:00
HK Levice HK Levice
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
17:00
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan
17:00
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava

Streda, 15. Február 2023

Modré krídla Slovan Modré krídla Slovan
18:00
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
17:30
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
TSS Group Spartak Dubnica TSS Group Spartak Dubnica
18:00
HK Brezno Knights HK Brezno Knights
HK Levice HK Levice
18:00
VLCI Žilina VLCI Žilina