Géci rozhodol nájazdovú lotériu a zostrelil materský klub

Modré krídla Slovan – TSS Group Spartak Dubnica 2:3sn (0:1, 1:0, 1:1 – 0:0, 0:1)

Góly: 36. Fetkovič (Lipiansky), 51. Myšiak (Ožvald, Kukumberg) – 19. Urban (Škvarek, Švec), 56. Mikula (Ondruš, Škvarek), rozhodujúci nájazd: Géci. Rozhodovali: Mĺkvy, Krist – Hercog, Rehák; strely: 29:37; vylúčení: 4:4 (navyše: Bohunický 5+DKZ za bitku, Huhtela 5+DKZ za bitku); presilovky: 1:0; oslabenia: 0:0.

Slovan: Baroš – Demo, Žabka, Myšiak, Hauser, Krakovský, Bohunický, Lopuchovský, Mrva – Preisinger, Lipiansky, Kukumberg – Fetkovič, Polák, Ožvald – Klučiar, Bezák, Trubač – Bubica, Petráš, Matoušek

Dubnica: Ma. Kristín – Putala, Trška, Urban, Švec, Chatrnúch, Janík, Maniaček, Hruška – Mi. Kristín, Ďuriš, Beták – Mikula, Ondruš, Škvarek – Lunter, Huhtela, Tábi – Géci, Haščák, Korbel

Report zaslal klub Modré krídla Slovan:

V prvej tretine sa oba tímy dostávali do šancí len sporadicky. Hosťujúca Dubnica pohrozila v presilovej hre už v druhej minúte zápasu po faule domáceho Krakovského. Domáci brankár Samuel Baroš však držal dobrými zákrokmi čisté konto. V 19. minúte po dobrom napadaní útočníkov Dubnice stratili domáci pri rozohrávke puk a hosťujúci Urban mal dostatok času presne namieriť.

Druhú tretinu odštartoval tvrdý bodyček od domáceho Bohunického, ktorý následne skončil pästnou výmenou medzi Buchtelom a domácim Bohunickým. V 35. minúte zabojoval v útočnom pásme domáci Fetkovič a strelou spoza obrancu prekonal hosťujucého brankára. Do záverečnej tretiny sa tak išlo za vyrovnaného stavu 1:1.

V tretej tretine sa oba tímy snažili nakloniť zápas na svoju stranu. Desať minút pred koncom využili presilovú hru Modré krídla, keď sa strelou od modrej čiary premiérovo v sezóne presadil Jozef Myšiak. V 56. minúte sa  po aktivite Škvareka dostal puk Mikulovi a ten prekonal domáceho brankára a poslal zápas do predĺženia. V predĺžení gól nepadol a prišli na rad samostatné nájazdy. V nich boli úspešnejší hostia z Dubnice, o víťazný nájazd sa postaral pekným zakončením Alex Géci.