Holovič dovolil Topoľčanom uchmatnúť iba bod

HC Topoľčany – HK Gladiators Trnava 1:2sn (0:0, 0:1, 1:0 – 0:0, 0:1)

Góly: 53. Piačka (Vojvoda) – 35. Miklík (Kukumberg, Bodnár), samostatný nájazd: Holovič. Rozhodovali: Krist, Crman – Rehák, Hanko; strely: 38:32; vylúčení: 6:5; presilovky: 0:0; oslabenia: 0:0; 458 divákov.

Topoľčany: Vojvoda – Dosek, Plochotnik, Hřebíček, Zekucia, Bystričan, Dúžek, Sedlák – Hvila, Tomčák, Ručkay – Piačka, Laurenčík, Vybiral – Tomala, Nagy, Cápay – Matej, Gergel, Šandor

Trnava: Hollý – Korím, Bulák, Maarnela, Schmidt, Rašin, Ejem, Kocúr – Bodnár, Holovič, Jurák – Miklík, Kukumberg, Antonov – Deneš, Tóth, Dvonč – Urban

Report zaslal klub HC Topoľčany:

Topoľčanci ako v predošlom zápase nastúpili na stretnutie nabudení a s cieľom potešiť konečne domácich fanúšikov víťazstvom. Trnava sa dostávala do šancí len sporadicky a usadila sa v útočnej tretine len počas presiloviek. Domáci sa naďalej trápili v koncovke a zahadzovali jednu šancu za druhou. V druhej tretine prišiel trest keď sa presadil skúsený Miklík. Obraz zápasu sa však nezmenil, „žochári" aj po obdržanom góle nepoľavili na tempe a chceli vyrovnať. To sa im podarilo v 13 minúte tretej tretiny, keď brankár Vojvoda rozhoral na krídlo na Edmunda Piačku, ktorý konečne strelil vytúžený gól. Topoľčanci povzbudení sa naďalej tlačili do bránky no rozhodnutie neprišlo. Zápas došiel až do samostatných nájazdov, kde boli úspešnejší hostia z Trnavy a získali tak bod na viac.