Levice nedokázali potrestať nedisciplinovanosť súpera. Martin rozhodol v záverečnom dejstve

HK Levice – HK VITAR Martin 2:3 (0:1, 2:0, 0:2)

Góly: 39. Leščenko (Vorobjev, Socha), 40. Šakvorostov (Štefanka, Leščenko) – 13. Poliaček (Charvát, Tyczynski), 42. Juščák (Tyczynski), 51. Poliaček (Tyczynski). Rozhodovali: Mĺkvy, Bachúrik – Šefčík, Zelený; strely: 30:35; vylúčení: 1:6; presilovky: 0:0; oslabenia: 0:0; 260 divákov.

Levice: Beržinec – Novák, Štefanka, Rais, Šiškov, Gaško, Korenko, Socha, Gubo – Zahradník, Mihalík, Volko – Vorobjev, Šakvorostov, Leščenko – Múčka, Suľovský, Smidžár – Pohl, Tužinský, Babeliak

Martin: Rychlík – Dvořák, Charvát, Krempaský, Lavička, Semaňák, Petran, Belica, Nemec – Poliaček, Tyczynski, Paulíny – Ďurina, Dírer, Tiainen – Nauš, Toma, Juščák – Stanček, Sleziak, Siakeľ

Report zaslal klub HK Levice:

V zápase sa stretli minuloroční kolegovia brankári. Na začiatku zápasu sa Leviciam ponúkla jednominútová presilovka 5 na 3, ktorú však nevyužili a otvoriť zápas sa podarilo Poliačkovi, ktorý poslal priamou strelou puk za chrbát brankára Beržinca. Liek na martinského brankára našiel Leščenko dve minúty pred koncom druhej tretiny. Minútu po strelenom góle zvýšil vedenie domácich Šakvorostov po presnej prihrávke Štefánku. Avšak domáci sa neradovali z vedenia dlho a dorovnať stav sa podarilo Juščákovi na začiatku tretej tretiny. Po Babeliakovom zlom spracovaní puku, poslal Martin do vedenia Poliaček, ktorý si tak pripísal druhý bod v zápase. Minútu do konca zápasu Levice skúsili hru bez brankára počas presilovej hry, čo im nevyšlo podľa plánov a zápas skončil 2:3.