Lídra zostrelila dvoma gólmi nedávna posila „vlkov"

Vlci Žilina – HC 19 Humenné 2:1pp (1:0, 0:1, 0:0 – 1:0)

Góly: 1. Varga (Hajas, Koyš), 62. Varga (Kluka) – 39. Ragan (Vrábeľ, Safaralejev). Rozhodovali: Výleta, Bachúrik – Orolin, Drblík; strely: 29:23; vylúčení: 3:2; presilovky: 0:0; oslabenia: 0:0; 362 divákov.

Žilina: Tomek – Šidlík, Hajas, Růžička, Pišoja, Sloboda, Pacalaj, Hudec – Koyš, Halama, Varga – Jakubík, Tibenský, Kluka – Macek, Bečka, Rehák – Dudáš, Lopušan

Humenné: Krasanovský – Jacko, Lenďák, Ťavoda, Marcinko, Stripai, Pulščák – Ragan, Vrábeľ, Safaralejev – Borov, Krajňák, Horvát – Lačný, Markuš – Miškuf, Farkaš

Report zaslal klub Vlci Žilina:

Zápasový ťahák 13. kola TIPOS SHL sa v piatok hral v Žiline. Domáci „vlci" výborne vstúpili do zápasu, keď už v prvej minúte otvoril skóre Varga. V úvodnej tretine sme boli blízko aj k ďalším gólom, ale Koyšovi sa nepodarilo premeniť samostatný únik a Šidlík rozozvučal konštrukciu brány. Sľubné šance sme mali aj v druhej dvadsaťminútovke, ani jedna z nich však nebola gólová a v 39. minúte prišiel trest v podobe vyrovnávajúceho gólu z hokejky Ragana. Vyrovnané stretnutie napokon dospelo až do predĺženia, kde výborne zafungovala spolupráca dvoch nedávnych posíl „vlkov". Kluka poslal puk pred bránku Vargovi a ten svojím druhým gólom v zápase rozhodol o žilinskej výhre.