Považská Bystrica pretrhla smolu zo vzájomných zápasov proti Modrým krídlam

HK´95 Považská Bystrica – Modré krídla Slovan 4:2 (2:0, 1:2, 1:0)

Góly: 1. J. Zlocha (Tománek, L. Ďurkech), 15. Cebák (Ligas, Cíger), 39. J. Zlocha (Dmitriev), 59. Tománek – 24. Petriska (Preisinger, Škultéty), 27. Lipiansky (Preisinger). Rozhodovali: Adamec, Mĺkvy – Hanko, Ševčík; strely: 41:21; vylúčení: 2:3; presilovky: 0:0; oslabenia: 0:0; 870 divákov.

Považská Bystrica: Pajpach – Cebák, J. Ďurkech, L. Ďurkech, Meszároš, Zaťko, A. Zlocha, Omelka, Gachulinec – Cíger, Rufati, Ligas – Tománek, J. Zlocha, Dmitriev – Jakubec, Pšurný, Urbánek – Vilčinskij, Sádecký, Švantner

Slovan: Baroš – Ličko, Bohunický, Myšiak, Mrva, Škultéty, Krakovský, Lopuchovský – Hečko, Fetkovič, Ožvald – Preisinger, Lipiansky, Petriska – Klučiar, Bezák, Trubač – Kukumberg, Petráš, Matoušek

Report zaslal klub HK´95 Považská Bystrica:

Dnešný zápas sa začal lepšie odvíjať pre domáce družstvo, ktoré už v 56. sekunde strelilo úvodný gól zo Zlochovej hokejky po individuálnej akcii Romana Tománka. Neprešli ani štyri minúty a diváci sa mohli radovať druhýkrát. Šťastným strelcom bol Juraj Cebák. V prvej tretine dominovalo domáce mužstvo, no z viacerých šancí už gól nepadol. V druhej tretine uspokojených domácich neprebrali ani dva góly Bratislavčanov po chybách v obrane a celá druhá tretina z pohľadu domácich bola herne ospalá. Trochu pokoja na domáce hokejky vrátil Ján Zlocha krásnou a presnou strelou medzi betóny hosťujúceho brankára a strelil svoj druhý gól v zápase. O konečnom výsledku zápasu rozhodol až gól Romana Tománka do prázdnej bránky Modrých krídel.