Topoľčany po štvrtý raz gólovo naprázdno. Hrdinom Skalice brankár Bernát

HC Topoľčany – HK ESMERO Skalica 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)

Góly: 19. Landrigan (Šátek, Soveľ), 23. Včelka (Kuba, Kotvan), 25. Hujsa (Mikula, Šátek). Rozhodovali: Crman, Čahoj – Tichý, Klejna; strely: 30:30; vylúčení: 4:2; presilovky: 0:0; oslabenia: 0:0; 660 divákov.

Topoľčany: Kompas (25. Vojvoda) – Dúžek, Hřebíček, Bystričan, Zekucia, Laurenčík, Dosek, Sedlák, Cápay – Vybiral, Tomčák, Gergel – Hvila, Piačka, Addison – Ručkay, Plochotnik, Šandor – Nagy, Stránský, Matej

Skalica: Bernát – Jombík, Hílek, Kadlečík, Janík, Soveľ, Mikula, Polák – Janáč, Nemec, Rajčák – Hujsa, Landrigan, Šátek – Kuba, Včelka, Kotvan – Kočka, Búlik, Šišolák

Report zaslal klub HC Topoľčany:

Videli sme priemerné stretnutie, od začiatku zápasu bolo na oboch stranách neistota pri rozohrávkach. Skalica sa postupne zlepšila a dostávala do šancí po obrovských chybách domácich. Prvú využil v ešte v prvej tretine Landrigan, keď zasunul puk za chrbát brankára Kompasa. V druhej tretine Topoľčanci pokračovali v trende z prvej tretiny, nevedeli sa presadiť a keď sa dostali do šance, všetko zlikvidoval brankár hostí Bernát. Naopak, Skaličania boli veľmi efektívni pred bránkou a po zakončení najskôr Včelku a potom Hujsu bolo 0:3. „Žochári" neyužili ani jeden a pol minútovú presilovku o 2 hráčov. Tretia tretina sa dohrávala, hostia si postrážili rozumne svoj náskok a nedopustili žiadnu drámu. Zaslúžene vezú domov cenné 3 body.