Trnava po druhý raz skolila úradujúceho šampióna

Vlci Žilina – HK Gladiators Trnava 2:5 (0:1, 2:3, 0:1)

Góly: 21. Mráz (Sloboda), 24. Kluka (Varga, Halama) – 17. Antonov (Miklík, Kukumberg), 26. Miklík (Jurák, Kukumberg), 36. Jurák (Antonov, Maarnela), 38. Korím (Deneš), 51. Antonov (Jurák, Maarnela). Rozhodovali: Kocúr, Konc ml. – Haringa, Tichý; strely: 38:29; vylúčení: 4:2; presilovky: 1:0; oslabenia: 0:0; 342 divákov.

Žilina: Tomek – Sloboda, Šidlík, Růžička, Nahálka, Hajas, Pacalaj, Pobežal, Lopušan – Koyš, Mráz, Hovorka – Kluka, Halama, Varga – Melcher, Tibenský, Krajč – Dubravík, Jakubík, Macek

Trnava: Hollý – Korím, Kliment, Ejem, Schmidt, Maarnela, Kocúr, Rašin – Antonov, Holovič, Tóth – Miklík, Kukumberg, Jurák – Dvonč, Kupka, Urban – Krištofík, Deneš, Moncman

Report zaslal klub Vlci Žilina:

Program 19. kola TIPOS SHL odštartoval v utorok televíznym zápasom v Žiline. Pod Dubeň pricestovali hokejisti Trnavy, ktorí po vylúčení dostali v úvodnej časti hry možnosť štyroch presilovkových minút. Paradoxne, najväčšiu šancu počas ich trvania mal na hokejke domáci Mráz, ktorého pohotovou lapačkou vychytal brankár Hollý. Hosťom sa však o čosi neskôr predsa len podarilo otvoriť skóre zásluhou Antonova. Po zmene strán „Vlci" otočili skóre vo svoj prospech, keď najskôr parádnou prihrávkou z vlastného obranného pásma vysunul Mráza do úniku obranca Sloboda a následne v presilovke skóroval Kluka. Gólovú iniciatívu po tomto momente prevzali Trnavčania. Do konca tretiny sa im podarilo streliť tri góly, do streleckých štatistík sa postupne zapísali Miklík, Jurák a Korím. V záverečnej dvadsaťminútovke uzavrel na konečných 2:5 svojím druhým gólom v zápase Antonov.